Netflix Platformu Lost In Space

Netflix Platformu

Netflix platformu 2016 senesinde Türkiye ile tanışmış olan bir platformdur. Platform içerisinde çokça içerik yer alıyor. Netflix platformu tüm Dünya’da popülerliğe sahip olan bir platformdur. Platformun içerisinde dizi, film, belgesel ve çizgi film içerikleri yer almaktadır. Platform yalnızca yetişkinlere hitap etmeyip, çocuklar için de çok sayıda içerik yer almaktadır. Netflix platformu üye olunmuş olması dahilinde istenilen her yerden ve her cihaz üzerinden erişim sağlanabilen bir platform durumundadır. Netflix dizi ve film izleme platformuna is abone olmak ücretlidir. Bir plan dahilinde her üyenin ücretini kendisi belirlemiş olduğu bir platformdur. Netflix platformuna üye olmak için ise öncelikle resmi Netflix internet sayfasına giriş yapılmış olması gerekiyor. Bunun üzerine ise kolay olan birkaç abone olma adımının tamamlanması ile platform erişime açılmış olacaktır. Dünyanın her yerinden, her ülkesinden çekilmiş olan dizi, film ve belgeseller Netflix platformunda yayımlanabilecek olan içeriklerdir. Ayrıca yayımlanmış olan içerik hangi dilde olursa olsun Netflix platformunda dil çevirisi ve alt yazı versiyonu da yer almış durumdadır.

Bir Amerikan Bilim Kurgusu Olan “Lost in Space”

Lost in Space isimli yapım Amerikan yapımına ait olan bir dizidir. Bilim kurgu kategorisinde yerini korumakta olan Lost in Space isimli dizi Netflix platformunda yer almakta olan bir içeriktir. 2018 yılına ait bir yapım olan bu dizi toplamda 3 sezondan oluşmakta olan bir dizidir. Dizi, 7 yaş ve üzerindeki izleyiciler için uygun olan bir dizidir. Netflix platformu üzerinde yer alan Lost in Space isimli dizi Amerikan dizileri kategorisinde yer almakta olan bir dizidir. Dizinin başrol koltuğunda ise Molly Parker, Toby Stephens, Maxwell Jenkins isimleri yer almaktadır. Dizi Netflix platformu üzerinden izlendiği takdirde indirilebilir, çevrim dışı izlenebilir özelliğe de sahip olan bir dizidir. Amerikan yapımı olan dizi sadece bir bilim kurgu olmayıp aynı zamanda ailece izlenecek diziler, dramalar, aksiyon ve macera dizileri arasında da yerini koruyan bir dizidir.

Lost in Space İsimli Dizinin Konusu Nedir

Lost in Space isimli dizinin konusu gezegen ve uzay sistemi ile ilgilidir. Yabancı bir gezegene zorunu olarak iniş yapmış olan Robinsonlar tüm zorlu şartlara rağmen hayatta kalmak için çabalarlar. Hayatta kalmak için çabalayan Robinsonlar aynı zamanda bu gezegenden nasıl kaçacaklarının bir yolunu da ararlar. Fakat bu Robinsonların çevreleri oldukça tehlikeli ve gizli sırlar ile çevrilidir. Lost in Space isimli diziye orijinal Netflix platformundan veya internet sayfalarından erişim sağlanabilir. Bu sayfalara erişmek için ise netflix izle ya da netflix film izle gibi arama etiketleri ile arama yapılması gerekiyor.

Bir cevap yazın