Range Rover Fifty Edition; 50. yıla özel versiyon Türkiye’de satışta

Geçtiğimiz yıl tanıtımı gerçekleştirilen Range Rover Fifty Edition, sınırlı üretim adetleriyle koleksiyonerlerin de ilgisini çekecek.

Range Rover ürün gamına geçtiğimiz yıl dahil edilen 50. yıl özel serisi Fifty Edition, artık Türkiye’deki kullanıcılar için de listede. Ellinci yıldönümüne özel renk paletiyle dikkat çeken Fifty Edition, Santorini Black, Rosello Red, Aruba ve Carpathian Grey gövde renklerinin yanı sıra; sadece 150 adet Range Rover Fifty Edition araca özel olarak Tuscan Blue, Bahama Gold ve Davos White renkleri ile sunuluyor. Modelin ilk lanse edildiği seneye ithafen 50. yılına özel olarak tüm dünyada sadece 1970 adet üretilecek olan Fifty Edition, birinci sınıf yolculuk deneyimi sunan donanımlarıyla dikkat çekiyor.

Range Rover Fifty Edition Türkiye’de 10 adet satılacak

Aracın iç mekanında konforu artıran 24 Yönlü Isıtmalı-Soğutmalı, ‘Hot Stone’ Masaj Özellikli ön ve Executive Class Comfort arka koltukların yanında, 1700W Meridian™ Signature Ses Sistemi de standart olarak sunuluyor. Pixel-Laser LED farlarla birlikte, Yüksek Hız Acil Durum Frenleme, Kör Nokta Asistanı, Direksiyon Destekli Adaptif Cruise Control ve Şerit Takip Asistanı Range Rover Fifty Edition’ın güvenlikten ödün vermediğinin altını çiziyor. Fifty Edition, Satin Auric Atlas renkte detayları ve el yapımı “Fifty” yazısı ile modelin sınırlı sayıda üretildiğini gösteren “1 of 1970” ibaresini taşıyan Anı Plaketi gibi kişisel dokunuşlarla ön plana çıkıyor. Fifty Edition, 2.0 litre 404 beygir Plug-in Hybrid motor seçeneğiyle Türkiye’de sadece 10 adet satılacak. Araç resmi site üzerinden rezerve edilebiliyor.

Kaynak: yayinsitesi.com

Bir cevap yazın