Sincan İkinci El Eşya Alanlar

Sincan İkinci El Eşya Alanlar

Sincan ikinci el eşya alanlar firması evinizde artık kullanmadığınız ve ihtiyacınız olmayan bir çok eşyanın yerinde ve zamanında değerlendirilebilmesi için açılan ticarethanelerdir. Sizler yeni eşyalar almak istediğinizde evinizdeki koltuğu çıkarıp yen koltuğa yer açmak isteyeceksiniz. Ya da büyük bir buzdolabına ihtiyacınız var. Evdeki ufak gelen buzdolabını çıkarıp yenisine yer açarak büyük buzdolabını alabilirsiniz.

Yani evden çıkarmak istediğiniz eşyaları ne yapacağım, kime versem, nasıl taşınacak, nereye koyacağım gibi bir takım soru ve düşüncelerle kendinizi yormayın. Bizler bu eşyaları alıp başka kullanmak isteyenlere ulaştırmakla görevli firmalarız. Bizi aramanız durumunda eşyalarınızı evinizden gelip değerinde alır, teşhir için mağazamıza götürürüz.

İkinci El Eşyada Zengin Ürün Yelpazesi

Sincan ikinci el eşya alanlar firması olarak hiç bir yırtık, kırık, bozuk, dökük, arızalı ürünü alma şansımız yoktur. Çünkü sizin hayatınızdan çıkan eşyaların başkalarının hayatına ışık olması için uğraş veriyoruz. Bizde bulunan tüm eşya çeşitleri kullanılabilir ve iş görür durumda olmak zorundadır. Takdir edersiniz ki insanlar hayatlarını devam ettirmek için gereken eşyaları bizlerden temin ederler.

Bunlar evinden kopup gelen üniversite öğrencileri olabilir, yeni mezun işe başlamış memleketinden uzakta bir şark görevlisi olabilir, bekar evi açan biri olabilir. Her türlü ihtiyaçta yanında oluruz. Oturma grubu, yatak odası, masa, sandalye, gardırop ve çeşitli kullanım dolapları, çamaşır makinesi, tv, buzdolabı, elektrikli süpürge v.s. gibi çeşitlerimiz mevcuttur.

Size Bir Telefon Kadar Yakınız

Sincan ikinci el eşya alanlar firmasına sizler de eşya satmak ya da almak istiyorsanız web sitelerindeki detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Sincan ilçesinde ikamet edenler için google’de giriş yaparak Sincan ikinci el eşya alanlar denildiğinde Elvan Spot’a ulaşıp iletişim numaralarından irtibat kurabilirsiniz. Satmak istediğiniz ürün çeşidi ile ilgili fiyat bilgisini alıp, isterseniz iş yerlerini de ziyaret edebilirsiniz. Gidip görerek ve yüz yüze bir ticaret yapma şansınızda olabilir.

İkinci El ve Spot Eşya sektöründe 25 yılı eşkın süredir aile mesleğini geçmişten bu yana devam ettiren Elvan Spot Ankara’nın tüm ilçelerine ve semtlerine 2.El Eşya Eşya alanlar denildiğinde kullanılmış ve Sıfır eşyalarını satmak isteyenlere bu malzemelerinin alımında güvenli ticaret hizmeti sunmaktadır. Elvan spot’a isterseniz https://ankaraikincielesya-alanlar.com web sitelerinden isterseniz 0535 671 55 23 numaralı telefondan yada Whatsapp hattından yada Demetgül Mahallesi 413. Sok. 5/C Yenimahalle/Ankara adresinden yüz yüze görüşerek de iletişim kurabilirsiniz.Formun Üstü

Bir cevap yazın