Sohbet ve Arkadaşlık Uygulaması Bumble

Sohbet ve arkadaşlık uygulaması Bumble uygulaması, çevrimiçi yeni arkadaşlar veya çok amaçlı ilişkiler kurmanızı sağlayan Türkiye’nin yaygın olarak kullanılan tanışma uygulamalarından biridir. Bu uygulamayı yeni arkadaşlar edinmek, profesyonel ağlarınızı genişletmek veya hayat arkadaşı oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Bu uygulamanın heyecan verici özelliklerinden biri, bir eşleşme bulunduğunda bir kadının konuşmayı başlatmasıdır. Bu uygulamada, kadın üyeler hayati bir rol oynamaktadır. Bu, erkek kullanıcının önce mesaj göndermesine izin verilemeyeceği anlamına gelir. Bir kadın kullanıcı görüşme talebini 24 saat önce başlatmazsa, görüşme talebi kaybolur.

Bumble uygulamasının en kritik özelliklerinden biri, hiç kimsenin sahte bir profil oluşturmasına izin verememesidir. Uygulama, üzerinde bir hesap oluştururken profil fotoğrafını doğrulaması ister. Bumble tanışma uygulaması eşleşme bulmaya odaklanır ve diğer kullanıcılarla sağlıklı sosyal ilişkiler kurmayı kolaylaştırır.

Bumble, kullanıcısının coğrafya, yer, dil, beğeniler gibi üst filtreleri uygulayarak eşleşmelerini bulmasını sağlar. Burada, görüntülü sohbetin yanı sıra eşleştiğiniz kişiyle düzenli metin sohbeti yapabilirsiniz. Yukarıdaki özelliklerin yanı sıra, uygulama, kullanıcıların sıkıntılı profilleri engelleyebileceği ve hatta şüpheli bulduğunuzda rapor verebileceği güvenlik ve gizlilik özelliğini korur.

Bir diğer önemli sohbet uygulaması da ve Bumble ile en çok karıştırılan uygulama OkCupiddir.

OkCupid online tanışma uygulaması kim olduğunuza, neyi sevdiğinize ve ilginizi gösterdiğiniz bir eşleşme yapmanıza yardımcı olur. OkCupid Türkiye’de gençler arasında da yaygın olarak kullanılmaktadır. Eşleşmelerin sadece resimlere dayanmadığı benzersiz bir tanışma uygulamasıdır. Bir dizi soruya dayanarak kullanıcının gerçek eşleşmesini bulur. Sorular eşler arasındaki benzerliği sağlar.

Bu özellikleri ile bu iki uygulama sık sık karıştırılmıştır.

Sohbet ve arkadaşlık uygulaması Bumble ve daha fazlası hakkında detaylı bilgi almak için https://www.sohbetci.net.tr/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GanoBet | Bahis siteleri | Sesimol.net