Şok Karar! Göztepe Tijanic’i Göndermeyecek

Şok Karar! Göztepe Tijanic’i Göndermeyecek

Süper Lig takımlarından Göztepe, Sloven David Tijanic’i kadrosuna kattı. Göztepe Kulübü’nden yapılan açıklamaya göre Tijanic ile 5 yıllık sözleşme var. Slovenya milli takımında forma giyen 24 yaşındaki orta saha oyuncusu daha önce Olimpija Ljubljana, Kurka, Trigraph Crunge ve Rakıchenst Hova takımlarında forma giydi. Kulübün transferler için resmi web sitesinde şöyle yazıyor: 1997 doğumlu Sloven futbolcu David Tyanick ile beş yıllık sözleşme imzaladık. Slovenya’da doğan Tijanic, Slovenya milli takımı ile sahada başarıyla forma giydi. NK Limpija Ljubljana, NK Krka, NK Triglav Kranj ve Rakow Czestochowa’da oynadı. Tijanic’i Göztepe’de karşılar, şanlı formamızda başarılar dileriz. ” Ayrıntıları taraftarium24 de bulabilirsiniz.

David Tyanick Dikkatleri Üzerine Çekti!

Afyonkarahisar kampında Spor’un birinci liginde yeni sezona hazırlanan orta saha oyuncusu David Tyanick, teknik ekibin dikkatini çekti. Sezon başında satış listesinde yer alan bir Sloven futbolcunun kamp yıldızlarından biri olduğu ortaya çıktı. Teknik ekibin yeni sezon için Tijanic’ten çok şey beklediği ve yönetimin ek bir teklif gelmedikçe 25 yaşındaki futbolcuyu satmayacağı anlaşıldı.

Geçen sezon Polonya ekibi Raków Chenstchowa tarafından rekor bir ücret karşılığında takıma çağrılan Tyjanick, ağırlıklı olarak süper lig yedek kulübesinde oturuyordu. Göztepe’de 33 maça çıkan tecrübeli orta saha oyuncusu 1632 dakika sahada kaldı. Tijanic beklendiği gibi performans göstermemesine rağmen 33 turnuvada dört kez fileleri salladı. Polonya ekibinden Tijanic adaylarının olduğu da biliniyor.

Sezon Başında Listedeydi!

Afyonkarahisar kampında yeni sezona hazırlanan orta saha oyuncusu David Tyanick, teknik ekibin dikkatini çekti. Sezon başında satış listesinde yer alan bir Sloven futbolcunun kamp yıldızlarından biri olduğu ortaya çıktı. Teknik ekibin yeni sezon için Tijanic’ten çok şey beklediği ve yönetimin ek bir teklif gelmedikçe 25 yaşındaki futbolcuyu satmayacağı anlaşıldı. Canlı maç izle haberin detaylarını yayınladı!

Teknik ekibin yeni sezon için Tijanic’ten çok şey beklediği ve yönetimin ek bir teklif gelmedikçe 25 yaşındaki futbolcuyu satmayacağı anlaşıldı. Son olarak, Polonya Rakfu takımında oynayan 24 yaşındaki Tijanick, sağlık muayenesinden geçerek Erzurum kampını ziyaret ediyor. Futbol kariyerine Olimpija Ljubljana’da başlayan David Tyanick, Slovenya’nın Kurka ve Triglav takımlarında forma giydikten sonra 2019-2020 sezonunun ikinci yarısında Polonya’ya taşındı.

Bir cevap yazın