Türkiye’de de satılan Xiaomi Mi Watch Lite akıllı saat için yeni özellikler geldi

Türkiye’de normal Xiaomi Mi Watch ile beraber olarak resmi satışı yapılan Xiaomi Mi Watch Lite akıllı saat için güncelleme yapıldı.

Genel olarak dikkat çeken ve geniş bir kullanıcı kitesine hitap eden akıllı saat modeli Xiaomi Mi Watch Lite, yapılan güncelleme ile ilk olarak “akıllı rahatsız etme” moduna kavuştu. Bu mod sayesinde saat kişinin uyuduğunu anlayacak ve otomatik olarak tüm bildirimleri sessize alabilecek. Aynı zamanda titreşim modlarına ayar seçeneği getirilen saat, birçok hatadan kurtuluyor, stabiliteyi artırıyor, bilek hareket hassaslığı için bir ayar kazanıyor ve Android özelinde çağrıları kapatma butonu ile kullanışlılık seviyesini geliştiriyor. Xiaomi Mi Watch Lite artık Bluetooth bağlantısı koptuğu zaman bildirim de verebiliyor. Güncellemenin Xiaomi Wear uygulaması üzerinden yakında herkese geleceği aktarılıyor.

599 TL Türkiye fiyatı bulunan Xiaomi Mi Watch Lite akıllı saat için detaylar şöyle

Burada elde edebileceğiniz saat, yukarıda da görebileceğiniz üzere yuvarlak değil kare bir tasarımı benimsiyor. Teknik olarak bakarsak model ilk olarak 1,4 inç renkli TFT ekran ile geliyor. Yerleşik olarak GPS‘e sahip olan Mi Watch Lite, 24 saat nabız takibi yapabiliyor ve 230 mAh pil ile 5W şarj desteği taşıyor. Modelin bu pil ile 9 günlük bir kullanım ömrü sunduğu aktarılıyor. Bağlantı tarafında Bluetooth 5.1 kullanan modelin, Android yanında iOS cihazlarla da çalışabildiği aktarılıyor.

Yan tarafında tek bir fiziksel buton taşıyan Mi Watch Lite, bünyesinde 120 adet saat arayüzü taşıyor ve beraberinde gelem bir aparat üzerinden masa saati formunda rahatlıkla şarj edilebiliyor.

Kaynak: istemci.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Supertotobet | Ne iyi gelir | Kurumsal Kimlik | GanoBet | Bahis siteleri